çekiliş
0 Comments Mayıs 15, 2021

Tahmin Et Kazan Çekilişi !

Değerli Asian House Takipçileri,

Zor bir dönemden geçtiğimiz bu günlerde yeniden sizlere hizmet vermeye başlıyoruz. 17 Mayıs 2021 tarihi ile tam kapanma döneminin sona ermesi ve faaliyetlerimize tekrar başlamamız üzerine bir çekiliş hazırladık. Hazırlamış olduğumuz bu çekiliş açılacak 2. Şubemiz ile ilgili. Açılacak olan 2. Şubemizin konumunu doğru tahmin eden takipçilerimize birbirinden güzel hediyeler dağıtıyoruz. Katılım şartları aşağıda açıklanmıştır.

-Çekiliş Katılım Şartları ve Detaylar:

  • İnstagram hesabımızı takip etmek ve hesabımızdaki çekiliş postumuzu beğenmek.
  • 3 arkadaşınızı cevabınızla birlikte yoruma etiketlemek.
  • Çekiliş kapsamında katılım koşulları ve dağıtılacak hediyeler göz önünde bulundurularak doğru cevabı veren ve gerekli koşulları sağlayan ilk 10 asıl talihli ve 10 yedek talihli olacak şekilde katılımcılar arasından toplamda 20 kişi seçilecektir.
  • Çekiliş öncelikle %50 İndirim kazananlar, Çift Kişilik Menü Kazananlar ve Sushi Seti Kazananlar olarak yapılacaktır.
  • Aynı şekilde yedek talihlilerde bu sistemle belirlenecektir.

Çekilişe katılan takipçilerin dikkat etmeleri gereken nokta doğru cevabı veren ilk 10 kişi asıl talihli ve sonraki 10 kişi yedek talihliler listesine eklenecektir. Çekiliş başlangıcı ilk 10 asil talihliler arasında açıklamada belirttiğimiz sisteme göre yapılacak olup ardından yedek talihliler arasından yedek talihli çekilişleri yapılacaktır.

Çekilişe katılan takipçiler kazandıkları durumda hesabımızdan duyurulacaktır. Bilgi vermeleri halinde ödüllerini almaya hak kazanacaklardır. Aksi halde bilgi vermeyen takipçilerimizin ödülleri yedek talihliler arasında yapılan seçim sıralamasına göre seçilecek olan ilk talihliye aktarılacaktır.

 

-Ödüller;

  • 3 Şanslı Kişiye Sushi Seti ( Sushi Pirinci, Sushi Matı,  Soya Sosu, Pirinç Sirkesi, Wasabi, Surumi Stick Yengeç, Yosun, 5 Adet Chopstick )
  • 3 Şanslı Kişiye Çift Kişilik Menü ( 2 Porsiyon Tavuklu Noodle, 2 Kişilik Porsiyon Sushi, İçecek )
  • 4 Şanslı Kişiye %50 İndirim Çeki

 

*Sonuçlar 1 Haziran 2021 Saat 21:00’da İnternet Sitemiz ve İnstagram Hesabımız üzerinden açıklanacaktır.

 

Bol şanslar,

Asian House Far East Cuisine